Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Szach-mat / Endgame

"Szach-mat" to niezwykle oryginalny serial skupiający się na osobie wybitnego szachisty. Arkady Balagan (Shawn Doyle, "Długi pocałunek na dobranoc"), używając swoich logistycznych umiejętności, które pozwoliły mu zostać mistrzem świata w królewskiej grze, rozwiązuje zagadki niewyjaśnionych zbrodni kryminalnych. Traumatyczne wydarzenia związane z zabójstwem narzeczonej znacząco wpływają na jego życie, przerażony funkcjonowaniem w normalnym świecie, staje się więźniem luksusowego hotelu w Vancouver. Arogancki, błyskotliwy i charyzmatyczny, urodzony w Rosji Balagan analizując wiele sprzecznych scenariuszy jest w stanie wyobrazić sobie motywy i ruchy nieznanych mu przeciwników. Dzięki ogromnemu geniuszowi rozwiązuje zagadki, które wprawiają w osłupienie nawet najbardziej zasłużonych oficerów policji. W międzyczasie mężczyzna próbuje dowiedzieć się, kto i dlaczego zabił jego narzeczoną - Rosemary. Przy pomocy jej siostry Pippy, snuje wiele teorii dotyczących tego morderstwa.

Liquidation des stocks | 30.11.1805:28 Uhr FIGHTING EX LAYER*inklusive deutschem Untertitel* Action0 / 0219 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare | The Kill Point