Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Lekarz mafii / The Mob Doctor

Serial opowiada o młodej i utalentowanej kardiochirurg, która staje się dłużniczką chicagowskiej mafii. Tym samym jest zmuszona być na jej każde zawołanie, co nie jest łatwym zadaniem, gdy na co dzień pracuje się w najbardziej prestiżowym szpitalu w Chicago... Młoda pani doktor będzie musiała zweryfikować swoje pojęcie na temat dobra i zła, moralności i przysięgi Hipokratesa, której przysięgała wierność.

Yowamushi Pedal | HD Frontier | مشاهدة فيلم Battle of the Warriors 2006 مترجم 2006 1080p Bluray IMDB 6.7 مشاهدة فيلم Battle of the Warriors 2006 مترجم اكشن مشاهدة فيلم الاكشن والدراما والحروب Battle of the Warriors 2006 مترجم بجودة 1080p BluRay مشاهدة مباشرة اون لاين القصة :...