Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Geniusz / Genius

Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa (Colin Firth) i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem (Jude Law). Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru. W ten sposób świat słyszy o Hemingwayu, Fitzgeraldzie czy Wolfie. Ten ostatni staje się nie tylko podopiecznym Maksa, ale także jego wielkim przyjacielem.

Migos - Walk It Talk It ft. Drake- REACTION | Sabrina: Boneca Maldita Legendado Online Assistir Sabrina: Boneca Maldita Legendado Online HD 720p Maira vive feliz com Aiden um fabricante de bonecas e dono de uma empresa de brinquedos, mas Vanya, sua filha adotiva e sobrinha de Aiden, ainda está lidando com a perda de sua mãe biológica. Depois que Vanya toca o Lápis de Charlie para invocar sua falecida mãe, coisas estranhas começam a acontecer. ... | Copyright